Чортове крісло в львівському музеї


У Львівському історичному музеї є цікавий експонат: чорне німецьке крісло роботи XIX століття. Воно має вельми дивну форму і не менш цікавий інвентарний номер – 313. Нібито свого часу на цьому кріслі сидів Князь Тьми під час проведення сатаністами своїх чорних мес. Як воно потрапило в музей – незрозуміло. Але найнеприємніше в усьому цьому відкритті – виявляється, крісло чекає свого господаря. Правда, самого Князя ніхто не бачив під час обрядів. Воно й зрозуміло: чи не стане ж він показуватися на очі без причини. Крісло справді непросте. Якщо його поставити на підвищенні, і сісти в нього, то завдяки ефекту подовженої спинки здасться, що над головою сидячого виростають роги, а між ногами – драконячий хвіст. Між цими «рогами» сатаністи розміщували відрубану голову, а під нею ставили таз для крові.
Один із співробітників музею провів експеримент: місячної ночі поставив Трон Сатани під місячне сяйво, глянув під певним кутом і обімлів: під тим місцем, де позначені роги, вимальовувалися обриси особи, яка постійно змінювала вираз завдяки подовженій спинці.

"Чортове крісло" встигло побувати на знімальному майданчику, коли знімали фільм "Д'Артаньян і три мушкетери". На цьому кріслі сидів Д'Артаньян, коли грав з Рішельє в шахи.

Читайте також:
Львів у фільмах
Лев людожер в історії Львова

Поділитися з друзями