"Гітлер капут" — фільм, який знятий у ЛьвовіУ Львові, з роками, знімати фільми стає дедалі важче. Звісно найкраще знімати зранку коли нікого немає. Всі сплять, ніхто не припаркований, вулички вільні, тоді - та, це одна з найкращих пір, коли це можна робити (говорить оператор фільму, Юрій Данкевич).

Фільм знімали 2008-го року, дії відбуваються в Берліні. У фільмі відображаються події в Німеччині та в Харкові, однак ніяких масштабних декорацій із нацистською символікою не використовують і не планували. «Ми лише одного разу повісили на будинку прапор нацистської Німеччини...», – розповіли члени знімальної групи.
Такий нижній план біля Оперного театру вибрали для того, аби в кадр не потрапив "сучасний Львів". Оперний театр був оздоблений нацистською символікою, на що львів'яни зреагували бурхливо, адже на днях мало проводитися святкування "День перемоги". Звісно декорації відносилися до фільму "Гітлер капут", а не до дня перемоги.

Але окрім самих вулиць і відомих споруд (площу Ринок, Домініканський собор...), залишаються ще знімальні майданчики - це львівські дворики і дахи. Вони, переважно, не зіпсовані ані рекламою, ані сучасними ремонтами.

Читайте також:
Львів у фільмах
Пам'ятний знак "Adolf Hitler Ring"

Поділитися з друзями