Неподалік Львова збудують еко-готель


Автор проекту, український дизайнер Левко Давидюк, ще два роки тому переміг у конкурсі дизайнерів «Ukrainian Desigh: The Very Best Of» в номінації «Дизайн середовища». Крім того, проект еко-готелю «Три копиці» потрапив до китайської книги «Біонічні будівлі світу».
Над проектом готельно–ресторанного комплексу «Три копиці» хлопець працював близько року. Комплекс складатиметься з трьох будівель: одна – двоповерховий ресторан, ще дві – чотириповерхові будівлі під готельні номери. За задумом дизайнера, житлові будівлі мають чотири поверхи. Перший рівень – дерев'яний, три наступні – з очерету, викладеного за голландською технологією.
Та особливо привабливим і незвичним є зовнішній вигляд будівель, які дійсно нагадуватимуть три великі копиці сіна на полі. Як говорить сам автор проекту, на такий дизайн його надихнуло село рідної бабусі на Поліссі, де він міг спостерігати, як місцеві жителі традиційно складають сіно. Крім того, будівлі будуть зведені без єдиного цвяха. На дерев'яному каркасі буде розташовуватися брус, очерет (з якого зроблять дах і стіни) і глина. У самих будівлях будуть сучасні санвузли, готельні номери, ресторани і панорамні вікна.

Джерело: zаxіd.nеt

Читайте також:
Найстаріший діючий готель Львова
Колись тут був готель

Поділитися з друзями